Jakość Powietrza Słupsk

Witaj w raporcie dotyczącym jakości powietrza w Słupsku! Tutaj znajdziesz informacje na temat stężenia zanieczyszczeń w czasie rzeczywistym. Nasza platforma umożliwia śledzenie obecnych wartości stężenia pyłów PM2,5, PM10 oraz gazów NO2, SO2. Ponadto, prezentujemy prognozy zanieczyszczenia dla miejscowości Słupsk oraz dane historyczne, które pozwalają na ocenę zmienności jakości powietrza w czasie.

Nasz interaktywny raport jest niezwykle przydatnym narzędziem do monitorowania stanu powietrza oraz ochrony Twojego zdrowia. Dzięki aktualizacjom na żywo, zawsze będziesz na bieżąco z ostatnimi danymi. Zachęcamy do zapoznania się z interaktywnym raportem poniżej i podjęcia świadomych decyzji w celu zapewnienia sobie czystego i zdrowego powietrza.

Zapoznaj się z naszym interaktywnym raportem i dbaj o swoje zdrowie!


Stan Jakości Powietrza w Słupsku dzisiaj

Stan jakości powietrza w Słupsku jest dzisiaj bardzo dobry, według ostatnich danych ze stacji pomiarowej. Stężenie dwutlenku siarki i pyłów zawieszonych jest na niskim poziomie, co jest korzystne dla ochrony zdrowia.

Smog Słupsk (16.04.2024) - zalecenia

Dzisiejsza jakość powietrza w Słupsku to szansa na aktywne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Zaproś przyjaciół na mecz siatkówki plażowej lub frisbee w parku. To doskonała okazja do integracji i ruchu na świeżym powietrzu.